Üyelik Girişi

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar18.796018.8713
Euro20.252120.3332
Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam4
Toplam Ziyaret83611
Site Haritası

Çalışma Saatleri

 ESNEK MESAİ TABLOSU
(Büyütmek için tabloyu tıklayın)

ÇALIŞMA SAATLERİ:

Aile sağlığı merkezimizde  

Mesai saatleri 08:00 - 12:00 ve 13:00 - 17:00 arasındadır.

Bu saatler içerisinde;

Poliklinik saatleri (Hasta muayenesi ) ise

öğleden önce 08:30 - 11:30 ve öğleden sonra 13:30 - 16:00 arasındadır.

 

Diğer zamanlarda hekimlerimiz Aile hekimliği ile ilgili diğer görevleri yerine  getirdikleri için vatandaşlarımızın bu saatlere uymalarını özellikle rica ediyoruz.

 

75.YIL AİLE SAĞLIĞI MERKEZİ

ESNEK MESAİ UYGULAMASI

 

Aile sağlığı merkezimizden hizmet alan vatandaşlarımız için esnek mesai uygulaması başlatılmıştır. Bu değerli hizmetin en verimli şekilde uygulanması için önemli bazı noktalar aşağıda anlatılmaktadır.

  • Esnek mesai uygulaması kapsamında Aile Sağlığı Merkezi Hafta içi her gün 17:00 – 19:00 saatleri arasında açık olacaktır. Bu saatler içinde ASM’de bir hekim ve iki yardımcı Sağlık personeli çalışacaktır.
  • Esnek mesai hizmeti sadece 75. Yıl ASM’den hizmet alan vatandaşlarımız içindir. Aile hekimliği sistemi gereği diğer ASM’lere bağlı olan vatandaşlarımız mesai bitimi olabilecek başvurularını önceden olduğu gibi acil servislere yapmalıdır.
  • Esnek mesai uygulamasında asıl amaç gün içinde geçerli bir sebeple ASM’ye gelemeyen vatandaşlarımızın işlerinin görülmesidir. Bu nedenle gün içerisinde yapılabilecek herhangi bir işlem için esnek mesai saatlerinde başvuru yapılmamalıdır. Bu yönde davranış bir süre sonra hizmeti yapılamaz hale getirecektir.
  • Enjeksiyon ve pansuman gibi tıbbi işlemler için de saati uyduğu sürece normal mesai saatlerinde gelinmelidir. Acil bir durumda müdahale açısından bu daha doğru olacaktır. Ancak elbette ki gündüz gelinemeyen durumlarda esnek mesai saatlerinde başvuru yapılabilir. 
  • Acil olaylardaki başvurularında esnek mesai saatinde ASM’ye değil acil servislere yapılması zaman kaybı yaşanmaması açısından önemli bir noktadır.

 

BU DEĞERLİ HİZMETİN EN VERİMLİ ŞEKİLDE YÜRÜTÜLMESİ İÇİN GÖSTERECEĞİNİZ ANLAYIŞA TEŞEKKÜR EDİYORUZ.

 

 

 

 

Aile Hekimizi Öğrenin

Nöbetçi Eczane

Güncel Nöbetçi Eczanelere
http://tokateo.org
adresinden ulaşabilirsiniz.

Beslenme ve Fiziksel Aktiviteler

Sisoft Giriş

Takvim
Tasarım

Tasarım : O&.D